PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=191945}

Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street

Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street
7,5 212 429
ocen
7,5 10 1 212429
5,8 26
ocen krytyków
Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street
powrót do forum filmu Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street

Jestem wielką fanką Tima Burtona i klimatu w jaki wprowadzają on widza, lubię też grę Johnego Deppa, dlatego strasznie się podjarałam na ten film. I byłby on całkiem dobry gdyby nie tragiczna rola wspomnianego aktora, którego talent powalił mnie na kolana, ale bardziej ze śmiechu niż z uznania. Johny Depp po prostu nie umie śpiewać. Jego pianie rzuciło wielki cień na cały film (w moim przypadku). Nie rozumiem, dlaczego Tim Burton postanowił go zaangażować. Ogłuchł czy jak? Poza tym fabuła wydała mi się nieco pokręcona i w ogóle jakoś tak nijak

Karoll7

Ja akurat uważam że fabuła byla ciekawa. Ale z tym śpiewem... no cóż, film bardzo mi sie podobał ale gdyby nie śpiewali podobałby mi sie bardziej

ocenił(a) film na 5
majeranek2013

Wiesz, ta historia od początku była musicalem więc Tim Burton zachował tylko pierwotną formę. Myślę, że film byłby zupełnie na poziomie gdyby nie paskudny śpiew Jonnego Deppa. No, ale to już wedle uznania :)

Karoll7

Własnie nie przepadam za musicalami, ale nie moglam sobie odmówic tego filmu...

ocenił(a) film na 5
Karoll7

Nie tylko Tobie, wymęczyłam się dzisiaj niesamowicie oglądając to... A również należę do fanów Burtona..
Jedyny film od niego póki co, który tak megaśnie mnie znużył i sprawił iż marzyłam aby czym prędzej się skonczył;)

ocenił(a) film na 5
kilmenyy

No mnie to się jeszcze ,,Mroczne Cienie" nie podobały. Jakieś takie bez ładu i składu.

Karoll7

ja dzis ogladałam wersję z 2006 roku- bez śpiewu :P
jest zupełnie inna niz film Burtona. Ale warto zobaczyć

ocenił(a) film na 5
majeranek2013

A gdzie/na czym oglądałaś? Daj jakiś namiar chętnie zobaczę :D

Karoll7

tak sie składa że w tv :) parę dni temu.
Może gdzies jest dostępny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones